Stránky prima holky

DENÍK

Nový příspěvek

Ztráta chuti do života ..

2. prosince 2011 v 14:25 | Žába. |  Diary*

Temná noc ? Proč by ne. Menší procházka, tou ulicí, o které se mi zdává .. tmou, svítily by jen lampy. Všude sníh, a já bych se tam procházela za ruku s někým, koho mám nesmyslně ráda. Dělám chybu, měla bych to zahodit a zapomenout .. Nikolo. Probuď se .. !

Když bych byla tak slabá, tak se neudržím a psychicky se zhroutím. Je to tak, rozchod, hádky doma, nemoc, a tak všechno najednou se to hrne, jako balík slámy z kopce. Za ten týden, co jsem doma se něco ve mě změnilo. Dokážu být sama sebou. Nemám ráda nevěru. Tohle nejsem já. Že by nová Nikolčina tvář ? Na všechny jsem zlá. Hlavně na kluky. Po tom rozchodu není divu ..

Byli jsme spolu měsíc, nic extra jsme spolu nezažili, ale .. něco mi říká, že to mohlo vydržet déle. Ale jak říká "Jak to rychle začalo, rychle to skončilo." Párkrát mám výčitky svědomí, brečím celou noc, a pálí mě díra v hrudníku. Je to stresující. Oči už mne pálí. Normálně, když se s klukem rozejdu, mám chuť na tzv. úlety. Jenže po tomhle rozchodu to nejde. Mám pocit, jako bych nenáviděla všechny, co spolu chodí. Jako bych nenáviděla skoro všechny kluky. Hodně kluků, v tomle věku myslí na sex. To je další důvod, proč ne "nesnáším". To, že nějaký "borec" mi na facebooku do chatu napíše "chci šukat" a když se mu podíváte na profil, a on je ve vztahu, tak kde to sakra jsme ? .. Proč si hledají partnery, když jiným píšou tohle ? .. Ten svět je divný, hodně divný, čím dál víc zvláštní. Chtěla bych K. zpátky. A co když ..
Co když se to všechno bude opakovat, jako do teď. Ale ..
Nevím, vážně nevím. Musím to všechno promyslet. ..
Navíc. Dokážu o sobě konečně říct, nekouřím, nepiju ..
Jen mi to málo kdo věří. Jak jim to dokázat ? Jednoduše. Konečně budu mít více peněz, konečně nebudu chodit zasmrazená těma "sajrajtama" domů .. Pak jim dokážu, že vlastně nejsem ta - borka - co kouří, ale ta - borka - co přestala kouřit. Je to krásné, cítit se jinak, být středem pozornosti " v dobrém slova smyslu ", a být něčím zajímavá. Já se brzy postavím na nohy, a ukážu všem, mou novou tvář .. ^^
Žádné komentáře