Stránky prima holky

DENÍK

PODĚKOVÁNÍ

Poděkování mým skvělým prarodičům, a chování dnešní mládeže.

 

Včera v 15:57 | Žába. |  Gagotinky*


Tento článek je věnován především babičce a dědečkovi, a potom mládeži, která se neumí chovat.
Ale .. je pro všechny ..

Našla jsem si jeden článek u jedné blogerky. Jmenoval se .. Jsem teen a neumím se chovat. Přečetla jsem si ho, a došlo mi to. Všechno.
- Jak my, tahle generace mladých, se chováme k dospělým ? Oni pro nás mohou dělat první a poslední, a my se jim zavděčíme třeba tím, že začneme
brát drogy, chodit za školu, pít alkohol. No, je to normální ? Chtěla bych, aby si ten článek, co ta dívčina napsala, přečetlo hodně lidí, a začalo se s tím něco dělat.
Vždyť tohle se nedělá. To, že třeba Tvoje maminka, Ti řekne, aby jsi dneska zrovna nechodil/a ven, že chce, abys byl/a dneska doma, a Ty jí na to odpovíš " Bože, je mi (dejme tomu) 16 chci jít ven, a tak půjdu " maminka nic nezmůže, tak Tě ven pustí, a Ty pak začneš o ní před kamarádama vyprávět .. " Ty vole, ta máma je taková kráva, nechtěla mě normálně pustit ven. " a ještě si k tomu zapálíš cigaretu. Zdá se Vám tohle normální ? Mě teda ne, a proto se nad sebou hodlám zamyslet. Udělala jsem tolik průšvihů, tolik problémů. A babička s dědou se mě zastávali. Jak jsem se já odvděčila ? Dalším průšvihem. Podle mě, to byl celkem podraz. A proto, se nad sebou musím zamyslet.
Myslím si, že ten článek, co napsala >>E! *<< se hodí, a proto s ní chci prodiskutovat to, jestli bych si její článek nemohla zkopírovat, a udělat takový menší projekt. Komu by se tohle líbilo, ozvěte se do komentářů.

Ale proč píšu tento článek, protože jsem chtěla napsat něco, co bych chtěla někomu darovat. A první kdo mě napadl byla babička s dědečkem.

Měla bych jim od srdce moc poděkovat za všechno. Hlavně za to, že mi dávají lásku, že si mě vzali pod svá ochranná křídla, že za mnou stojí
v dobrém i zlém. Nikdy v životě bych je za nic nevyměnila, dala bych za ně ruku do ohně. Jsem moc ráda, že Vás mám. A .. proto slibuji, že se nad sebou zamyslím. Mám Vás strašně moc ráda :-* (Nebojte, nepíšu to sem, jen proto, že mi rostou moudráky.) :D
15.5.2011
Vaše Nikki :)
Žádné komentáře